Българският нападател Валери Божинов реализира победния гол за Партизан, който обърна като гост Чукарички с 2:1 в среща от 27-ия кръг на сръбската Суперлига.

Другият българин в състава на гранда от Белград Иван Бандаловски си вкара автогол още в 1-ата минута и даде преднина на домакините, които запазиха аванса си до края на първата част.

След почивката в 49-ата минута Миладин Стеванович изравни за 1:1, а в 66-ата минута Валери Божинов се разписа за пълния обрат. Малко преди това Божинов бе получил и жълт картон, а в последните секунди бе заменен от Влахович. Бандаловски игра цял мач за „гробарите”.

С успеха си Партизан събра 45 точки и излезе на второ място във временното класиране, но изостава на 29 точки от лидера Цървена звезда. Чукарички е на пета позиция с 41 точки.