Партизан на Валери Божинов разби с 4:0 Нови Пазар в среща от 15-ия кръг на сръбското първенство. Българският нападател започна като титуляр за "гробарите", а 55-ата минута си приписа третия гол за своя тим.

При центриране отдясно той се опита да засече акробатично коженото кълбо в противниковата врата. Преди него до топката обаче достигна Джурджевич, който вкара с глава. Въпреки това Божинов вдигна ръце и се израдва, смятайки, че попадението е негово. Повторенията обаче показаха, че не той е автор на гола.

В 71-ата минута бившият нападател на Левски беше заменен.

През първата част се разписаха Марко Янкович (26') и Ален Стефанович (37'). Петър Джурикович оформи крайния резултат в 84-ата минута.

Партизан се намира на 2-о място във временното класиране в сръбския шампионат с актив от 32 точки. Лидер с 38 пункта е Цървена звезда.