Националният отбор на Бразилия разби Ирак с 6:0 в контрола, която се игра в Малмьо, Швеция. За “златистите” след едногодишно отсъствие се завърна Кака, който отбеляза третия гол в 48-ата минута, асистира и за едно от двете попадения на Оскар (22, 27). Другите три гола бяха дело на Хълк (56), Неймар (75) и Лукас Моура (80).

В 22-ата минута Неймар изведе Оскар зад защитата на съперника, който без проблеми направи 1:0. Само пет минути по-късно Кака нахлу до аутлинията и върна към непокрития Оскар, който заби втори гол. Още в началото на второто полувреме обаче Бразилия направи резултата класически, след като Кака напредна почти от центъра на терена, нахлу в наказателното поле и с удар от малък ъгъл не остави шансове на вратаря. Четвъртият гол дойде в 56-ата минута. Хълк бе оставен необезпокояван да навлезе в наказателното поле, стреля и след рикошет топката се озова във вратата за 4:0. В 76-ата минута и Неймар записа името си сред голмайсторите, след като овладя дълъг пас пред наказателното поле, излъга защитник на Ирак и с изстрел в далечния ъгъл заби кълбото в мрежата за 5:0. В 80-ата минута Лукас Моура със силен удар от около 25 метра оформи крайното 6:0.

Бразилия - Ирак 6:0
1:0 Оскар (22), 2:0 Оскар (27), 3:0 Кака (48), 4:0 Хълк (56), 5:0 Неймар (75), 6:0 Моура (80)