Бразилия продължи силното си представяне и победи Австралия с 6:0 в контролна среща. Бившият нападател на Манчестър Сити Жо вкара два гола за успеха на петкратните световни шампиони.

След силно начало на мача “селесао” се нуждаеше само от осем минути да открие резултата. Неймар намери Бернард на далечната греда, но неговият удар от воле се отби от гредата и Жо се разписа при добавката.

Второто попадение падна в 33-ата минута, когато Жо беше точен след центриране на Бернард. Третият гол дойде само две минути по-късно, когато Неймар се освободи от Райън Макгоуън и с лесно прати топката край Марк Шварцър.

Максуел, който на почивката замени контузения ляв бек Марсело, центрира за четвъртото попадение, при което Рамирес се разписа с глава в 58-ата минута. В 73-ата Алешандре Пато беше точен след пас на Неймар, а седем минути по-късно Луис Густаво прати топката във вратата след размяна на подавания с Неймар.