Бразилия се развихри в Маями, където игра контрола с участника на Мондиал 2014 Хондурас, побеждавайки го с категоричното 5:0.

Четири от попаденията в мача паднаха през второто полувреме, когато Неймар и компания сериозно вдигнаха оборотите, след като преди почивката много не си даваха зор и вкараха само 1 гол. В 22-ата минута 21-годишният Бернард от Шахтьор (Донецк) откри за селекцията на Луиш Фелипе Сколари.

В 55-ата Данте удвои след асистенция на Неймар. Звездата на Барселона не вкара гол в контролата срещу Хондурас, но беше в основата на всяка бразилска атака преди да бъде заменен в 67-ата минута от Хълк. Само минута по-рано пък - в 66-ата, Майкон направи преднината на Бразилия класическа - 3:0.

В 70-ата появилият се на смяна Вилиан също вкара, а само 4 минути след това Хълк оформи крайното 5:0 за Бразилия.