Ювентус победи Интер с 4:3 след дузпи в мач от Интернешънъл чемпиънс къп, който се игра в Нанджин. Редовното време завърши при 1:1, с което се наложи изпълнение на дузпи и ветеранът Джанлуиджи Буфон се превърна в герой за „бианконерите“.

В 10-ата минута Юве се оказа догонващ в резултата, след като Матайс де Лехт заби в собствената си врата центриране от корнер. След почивката загрубя и в 68-ата минута Ювентус получи поредния фаул пред наказателно поле на Интер. Роналдо стреля, топката рикошира в човек от стената и влезе във вратата на Интер.

При дузпите Буфон отрази три от ударите на на Интер. Тези на Андреа Ранокия, Самуеле Лонго и Борха Валеро. За Ювентус с пропуски от бялата точка се отчетоха Адриен Рабио и Федерико Бернардески.

ЮВЕНТУС – ИНТЕР 5:4 след дузпи, 1:1 в редовното време
0:1 Матайс де Лихт (10-автогол), 1:1 Кристиано Роналдо (68)
При дузпите: Ранокия – пропуска, 1:0 Кансело, 1:1 Пушкаш, 1:2 Роналдо, Лонго – пропуска, 1:3 Джан, 2:3 Марио, Рабио – пропуска, 3:3 Барела, Бернардески – пропуска, Валеро – пропуска, 4:3 Демирал

Ювентус: Счесни (46-Буфон), Де Шилио, Де Лихт (46-Демирал), Бонучи (68-Ругани), Кансело, Рабио, Пянич (65-Джан), Матюиди (78-Мураторе), Бернардески, Роналдо, Игуаин (46-Манджукич)

Интер: Ханданович (46-Падел), Д`Амброзио, Де Врай (78-Ранокия), Скриняр (78-Бастони), Галиардини (78-Марио), Брозович (78-Валеро), Сенси (78-Барела), Кандрева (88-Агоуме), Далберт, Перишич (78-Лонго), Еспозито (78-Пушкаш)