Чаканият в Левски като ново попълнение Джавад Ел Джемили игра 54 минути за кипърския Акритас (Хлорака) при домакинската загуба с 1:3 от Аполон (Лимасол), в чийто редици като резерва се появи Илиан Илиев-младши.

Акритас водеше с 1:0 след гол на Мануел Торес (20) до излизането на Ел Джемили в 54-ата минута. Четири минути след това за Аполон се появи Илиан Илиев-младши, а малко след това Питас (63) изравни за гостите. Само след още 10 минути Донио (73) вкара втори гол за Аполон, а Питас (88) оформи крайния резултат.

Джавад ел Джемили е чакан в началото на следващата седмица в София. Крилото ще премине медицински изследвания и ще подпише със "сините".

Аполон заема 5-то място в класирането с 38 точки, а воденият от бившия треньор на Локомотив (Пловдив) и ЦСКА Бруно Акраповир тим на Акритас продължава да е на последната 12-та позиция.