Българският национал Чавдар Янков стартира с равенство кариерата си в руския Ростов. Неговият тим се добра до 1:1 в домакинството си на Спартак (Налчик) от 18-ия кръг в Премиер лигата. Янков влезе в игра в началото на второто полувреме на мястото на Ахметович, и отправи един опасен удар по посока на противниковата врата.

Гостите първи откриха резултата още в 5-ата минута чрез Концедалов. Играчите на Ростов обаче не се предадоха и в 87-ата минута си спечелиха дузпа за събаряне на Лебеденко, при която Васин получи червен картон за своето нарушение. Адамов пък реализира от бялата точка и донесе равенството на своя тим.

Този резултат сложи край на серията от три поредни победи на Ростов, като поне засега тимът остава 5-ти с актив от 29 точки./БЛИЦ