Челси победи Арсенал с 2:0 в контрола, играна при закрити врата. Френският защитник Бакари Саня и Джак Уилшър изиграха пълни 90 минути в мача. Двамата футболисти нямат никакви оплаквания след двубоя, съобщи Sky Sports.

Уилшър и Саня взеха участие в няколко двубоя за дубъла на Арсенал, но не бяха оставали толкова дълго на терена. Дуото се възстановява все още от контузии. Уилшър действаше като офанзивен халф, докато Саня през първото полувреме играеше като десен бек, а след почивката премина в халфовата линия на “топчиите”.

Капитанът на Челси Джон Тери също игра цяло първо полувреме. Легендата не бе с националния отбор на Англия, след като обяви, че слага край на международната си кариера. В игра за „артилеристите“ се включиха още Андре Сантос, Франсис Коклен, Андрей Аршавин, Маруан Шамак и Емануел Фримпонг.