Челси размаза Сборен отбор на Индонезия с 8:1 в контрола. Това беше трета поредна победа на “сините” от началото на лятната подготовка. В предишните два мача момчетата на Жозе Моуриньо биха Синга с 1:0 и Сборен отбор на Малайзия с 4:1. Днес лондончани бяха безпощадни срещу зтачително по-слабия съперник.

Съпротивата на Indonesia All Stars продължи до 22-ата минута, когато белгиецът Еден Азар откри от дузпа. След половин час игра бразилецът Рамирес покачи, а секунди по-късно Демба Ба направи преднината на Челси класическа. До почивката се разписа и капитанът Джон Тери . Бертранд Траоре (50) вкара за 0:5, а Ромелу Лукаку (52) бе точен за 0:6. Рамирес (57) и Лукаку (66) наказаха поредните грешки в защитата на домакините. В 69-ата минута “сините” благосклонно оставиха Томас Калас да си забие автогол, с което не оставиха домакините “капо”.