Челси разби Панатинайкос с 4:1 насред Атина в мач от третия кръг в Лигата на конференциите.

Михайло Мудрик, Кристофър Нкунку и Жоао Феликс на два пъти се разписаха за "сините" от Лондон.

Почетното попадение за гърците бе дело на бившия играч на Манчестър Юнайтед Факундо Пелистри.

Фиорентина би Санкт Гален с 4:2 като гост.
В 23-ата минута Феликс Мамбимби откри за "светците", чак в 50-ата минута дойде изравняването. Лукас Мартинес Куарта надскочи защитата на домакините и с глава не остави шанс на вратаря Лоурънс Ати-Заги за 1:1.

Само четири минути след това Едоардо Бове изведе Жонатан Иконе, който отблизо се разписа за 1:2.

Санкт Гален успя да изравни в 62-ата минута, когато Бастиан Тома центрира от свободен удар, пращайки топката на главата на Лукас Гьортлер, а той вкара красиво попадение с глава за 2:2.

В 69-ата минута Жонатан Иконе от воле матира Ати-Заги за 2:3.

В добавеното време на срещата Робин Госенс оформи крайното 2:4.