Челси приключи с летните си контроли с победа с 3:1 над шотландския шампион Рейнджърс. Две от попаденията за “сините” бяха реализирани от Даниел Стъридж.

Тимът на Андре Вияш-Боаш спечели и шестте си проверки през лятото и очаква първия си мач от новия сезон във Висшата лига, който е следващата неделя в Сток.

Челси допусна първото попадение във вратата си през това лято в 6-ата минута, когато Рейнджърс поведе в резултата с гол на Никица Йелавич с глава след центриране на Стивън Нейсмит.

Младежкият национал на Англия Даниел Стъридж, който през пролетта игра под наем в Болтън, даде заявка за място в състава на “сините” с две попадения преди почивката. Флоран Малуда, който замени Стъридж в 60-ата минута, се разписа за 3:1 в 72-ата минута./БЛИЦ