Белгия сломи Франция с 4:3 в контрола, играна в Париж. „Червените дяволи” доминираха през цялата среща и логично се поздравиха с историческа победа. Те решиха всичко още до почивката, когато вече водеха с 2:0. Маруан Фелайни откри в 17-ата минута, а отново той покачи в 42-ата. Раджа Наинголан (50) направи преднината на гостите класическа, преди Матю Валбуена (53-дузпа) да върне едно попадение за 1:3. Звездата на Челси Еден Азар също от дузпа секунди по-късно направи преднината отчайваща - 1:4. Силите на "петлите" стигнаха само да намалят разликата до 3:4. Разписаха се резервите Набил Фекир (89) и Дмитри Пайе (90+1).  Това бе първа победа на Белгия над Франция от 2002 г. Настоящият селекционер на белгийците Марк Вилмотс вкара единственото попадение в 90-ата минута.