Българският треньор на словашкия Татран Ангел Червенков изрази разочарование от загубата с 1:2 от Слован в първия си официален двубой начело на тима. Грандът от Либерец стигна щастливо до успеха с гол в последната минута на продължението на редовното време.

"Разбира се, че съм разочарован, защото имахме възможност да изненадаме всички. А хората очакваха да паднем поне с 5 гола. Отборът още не е готов напълно за шампионата и работим в движение.

Конкретният мач вървеше в наша полза. Беше нелепо да получим гол от нищото в 93-ата минута. Въпреки загубата хората около нас са доволни, че отборът е показал характер и безупречна тактическа дисциплина. Аз обаче не съм свикнал да се радвам на загубите", коментира за Проспорт.бг Ангел Червенков.