Четвъртодивизионният Олдъм елиминира елитния Фулъм в четвъртия кръг на ФА Къп, след като се наложи с 2:1. Краят на мача беше изключително драматичен, след като „котиджърс“ изтърваха дузпа шест минути преди края, а четири минути след това дойде победният гол на Калъм Ланг.

Денис Одой даде аванс на Фулъм в 52-ата минута, но 14 минути преди края Сам Стъридж изравни от дузпа, отсъдена за нарушение на Раян Сесеньон срещу Питър Кларк. Сесеньон се появи в игра само три минути преди това.

В 84-ата минута домакините получиха право да изпълнят дузпа, а току-що влезлият в игра Александър Митрович с първото си докосване до топката прати топката във вратаря Даниел Иверсен. Четири минути по-късно Ланг се разписа с глава.

Така десетият в Лига 2 Олдъм, воден от временния си треньор и фен на тима Пит Уайлд, елиминира отбор, който е с 59 места по-високо в пирамидата на английския фубол.