Нападателят на Манчестър Юнайтед Хавиер Ернандес вкара два гола за Мексико при победата с 3:1 над Парагвай в контролна среща.

Андрес Гуардадо също се разписа за мексиканците, а Алфредо Талавера направи солиден дебют на вратата на “ацтеките”. Двубоят бе добра подготовка за тима на Хосе Мануел де ла Тора преди участието на “Златната купа” на КОНКАКАФ през юни. Във вторник Мексико играе с Венецуела.

Чичарито откри резултата в 6-ата минута, когато се разписа с глава след центриране на Пабло Барера. Гуардадо удвои в 29-ата, а пет минути по-късно Ернандес добави второто си попадение.

Кристиан Риверос върна едно попадение за Парагвай три минути преди края. Той се разписа след центриране от корнер, когато промуши топката между гредата и вратаря Талавера./БЛИЦ