Мирослав Антонов се превърна в герой за Макаби Явне в мача срещу Макаби Ум Ал Фахм от 29-ия кръг на израелската Лига Леумит.

Бившият нападател на „Левски“ и Лудогорец наниза хеттрик за погрома над съперника с 9:1. Чилика откри още в 4-ата минута, а в 39-ата се разписа за 3:1. Секунди след почивката направи 6:1 и оформи своя хетрик. Останалите попадения за домакините бяха дело на Хамид Мустафа, Сергей Третяк, Йоси Офир -3 и Бърнард Беникона.

Българинът подсили Макаби Явне през януари със свободен трансфер от Монтана.  С успеха тимът му се измъкна от дъното на класирането. Тимът на Антонов е 14-и в подреждането с 36 точки. Отборите от челната осмица продължават борбата за промоция в елита след края на редовния сезон. Макаби (Нетания) с 64 точки.