Българският национал Ивайло Чочев направи силен мач за Палермо при равенството 2:2 като гост на Пескара. Срещата еб от 13-ия кръг на италианската Серия "Б".

Чочев вкара първия гол за своя отбор, а малко по-късно друго негово попадение бе отменено заради засада.

Българският национал бе определен за най-добър на терена, след като бе в основата на всичко най-интересно за Палермо.

Кристиан Капоне откри резултата за Песката в 10-ата минута, но 5 по-късно Чочев изравни след  самостоятелна контра атака, в която се справи с отбраната на съперника.
Илия Несторовски направи обрата пълен в 33-ата минута, а Пескара възстанови статуквото веднага след подновяването на играта чрез Гастон Бругман.

В класирането Палермо продължава поне временно да бъде лидер с 22 точки, на 2 пред  Емполи.