Българският национал Ивайло Чочев беше титуляр за Палермо при победата с 3:1 като гост на Авелино от 16-ия кръг на Серия "Б". Успехът изкачи сицилианци на върха с 28 точки. В миналия кръг Палермо падна с 0:3 от Читадела, но днес взе победата със силна игра.

Чочев бе титуляр, а в 36-ата минута бе с голяма заслуга за първия гол в мача. Негово центриране бе отклонено от Салваторе Молина в собствената му врата и така гостите поведоха.

В 42-ата минута обаче Палермо остана с човек по-малко заради директен червен картон на Тиаго Ционек. Това пък наложи тактически промени, като Чочев бе изваден за сметка на Сжимински, който се появи на терена.

В 48-ата минута Еди Гнахоре удвои за Палермо, а в 77-ат и Несторовски се разписа - 0:3. В 81-ата минута Раул Асенсио реализира почетен гол за домакините - 1:3.