Българският национал Ивайло Чочев игра цял мач за Палермо и получи жълт картон при равенството 1:1 срещу гостуващия Бари в среща от 39-ия кръг на Серия "Б". Само преди няколко дни сицилианците паднаха тежко с 0:3 при визитата си на Венеция.

Палермо поведе с гол на Антонио Ла Гумина (80), а пет минути след това втори жълт и червен картон от гостите получи на Лука Мароне. Все пак те изравниха чрез Нене (89), а в последните секунди останаха и с девет футболисти на терена, след като Лиъм Хендерсън също беше изгонен с директен червен картон.

След ремито тимът от Сицилия е втори с 64 точки, но и мач повече от третия Парма, който е с 63, а четвърти в Фрозиноне с 62. До края на редовния сезон има още три кръга, в които Палермо играе срещу Тернана и Салернитана като гост и между тях с Чезена у дома.