Българският национал Ивайло Чочев игра за Палермо при домакинската загуба с 0:1 от Интер в мач от 21 кръг на Серия „А“. Това е осма победна победа за „нерадзурите“ във всички турнири.

Жоао Марио вкара единствения гол в мача в 65-ата минута, когато с воле от границата на вратарското поле засече центриране на Антонио Кандрева отляво.

Четвърт час по-късно Интер остана с човек по-малко заради червения картон на Кристиан Ансалди, а две минути след това Чочев се появи в игра на мястото на Мато Яяло. Палермо също завърши мача в намален състав, тъй като в добавеното време Алесандро Гаци получи втори жълт картон.

С този успех „нерадзурите“ събраха актив от 39 точки и излязоха на пето място в класирането. Палермо е на предпоследната 19-а позиция с 10 точки, колкото има и 18-ият Кротоне. Емполи, който е точно над зоната на изпадащите е с 21.