Фенът на Ливърпул, който вбеси Диего Симеоне след победния гол на английския шампион срещу Атлетико (Мадрид), подпали социалните мрежи с нова скандална реакция. Треньорът на „дюшекчиите“ беше изгонен, след като влезе в разправия с привърженици на мърсисайдци при загубата на тима си с 2:3 на „Анфилд“.

Виновникът за изгонването на 55-годишния аржентински специалист сподели в платформата „Х“ (бивш „Туитър“) видео от кавгата и поиска някаква благодарност за победата на любимия си тим.

„Получавам ли асистенция“, написа Джони Поултър в социалната мрежа.

Думите му предизвикаха множество реакции. Един от коментарите гласи: "Жесток си".