Бившият треньор на ЦСКА Едуард Йорданеску направи чутовен скандал по време на лятна контрола в Испания. 41-годишният специалист извади тима си от терена в мач срещу англичани.

Воденият от Йорданеску Газ Метан Медиаш игра в Малага срещу Чарлтън. В началото на второто полувреме, при резултат 1:0 за англичаните, Лайл Тейлър беше съборен в наказателното поле на румънския тим.

Winbet - на един клик разстояние! (18)

Съдията Раул Матео отсъди дузпа и играчите на Газ Метан Медиаш му се нахвърлиха. Някои посегнаха да го ударят. В резултат на това реферът изгони Валентин Крецу и Мариус Константин.

Така в 49-ата минута Йорданеску нареди на играчите си да напуснат терена и мачът не беше довършен. В стартовия състав на румънците имаше двама бивши играчи на Левски – халфът Нелуц Рошу и носилият екипа и на ЦСКА нападател Серджиу Буш.