Българският вратар Йордан Господинов записа поредния си кошмарен мач при загубата на Конкордия като гост от Пандури с 2:5 в среща от 17-ия кръг на румънското първенство.

В 32-ата минута на мача Господинов извърши нарушение в наказателното си поле, за което получи жълт картон, а Пинтили хладнокръвно реализира от бялата точка за 1:0. В 39-ата Кардосо удвои за домакините, но в края на полувремето Салем върна надеждите на Конкордия 2:1.

След почивката Кардосо тотално пречупи гостите в 74-ата минута за 3:1, а в 87-ата минута оформи и хеттрика си за 5:1. Авторът на четвъртия гол за Пандури пък бе Батин в 77-ата минута, докато Бадеа от гостите реализира в 88-ата минута за крайното 5:2.

С победата си Пандури се изкачи на пето място във временното класиране с актив от 29 точки, на 8 от лидера Динамо (Букурещ). Йордан Господинов и компания пък са 17-и с 10 пункта, на 7 от спасителния бряг.