Съперникът на България в квалификациите за Мондиал 2014 – Дания, разгроми Канада с 4:0 в контрола. Двубоят се игра на стадион „Мемориал” в Туксон, щата Аризона, САЩ.

„Червеният динамит” вкараха три гола през първата част и добавиха един през втората.

Ромедал намери Корнелиус и той откри в 8-ата минута. Само три по-късно Николай Йоргенсен пусна за Каспер Лоренцен и халфът на датския шампион Норселанд направи 2:0. Андреас Корнелиус направи резултата класически в 35-ата минута.

Таранът, който играе за ФК Копенхаген, не се задоволи с това. В 66-ата минута Корнелиус използва пас на Киркескус и оформи своя хеттрик за крайното 4:0 за Дания.

На 26 март на стадион „Паркен” в Копенхаген България гостува на Дания в световна квалификация.