Давид Вия ознаменува с гол завръщането си в националния отбор на Испания. Нападателят се разписа при победата над Саудитска Арабия с 5:0 в контрола, играна в Понтеведра. Нападателят на Барселона влезе като резерва на мястото на Фернандо Торес и в 63-ата минута вкара дузпа за 4:0. Това бе първи гол за Вия с националната фланелка от 2011 г. насам. Той се възстановяваше и от тежка контузия през последните месеци.

Новото попълнение на Арсенал Санти Касорла откри резултата в 22-ата минута, Педро покачи 5 минути по-късно след асистенция на първия голмайстор. Тоталната доминация на световния и европейски шампион продължи и след почивката. Магьосникът Шави се разписа малко след подновяването на играта, за да дойде отново мигът на Педро, който оформи крайния резултат в 73-ата минута след пас на Давид Силва. Титуляр на вратата на испанците беше Виктор Валдес, а Икер Касияс го смени в 72-ата минута.