Депортиво (Ла Коруня) и Райо Валекано завършиха 2:2 в последния мач от 22-ия кръг на Примера дивисион. Мику в 8-ата и Хосабед Санчес в 23-ата даваха на два пъти аванс за гостите, но Перес в 19-ата и Фажир в 46-ата възстановяваха равенството.

В 8-ата минута Кини центрира отдясно и Мику от непосредствена близост откри. Депортиво изравни в 19-ата минута, след като Лукас Перес получи дълъг пас, напредна и хладнокръвно реализира за 1:1.

Четири минути по-късно Райо се възползва от грешка в защитата на противника. Мику отне топката и подаде за Хосабед Санчес, който без проблем направи 1:2. След подновяване на играта през второто полувреме Фажир стреля от 35 метра и отбеляза за крайното 2:2.

Този резултат обаче не бе много добър и за двата тима, като Ла Коруня вече 6 поредни мача няма победа и с актив от 30 точки се намира на 9-ото място. Играчите на Райо пък още повече съжаляват за изпуснатата победа, тъй като със спечелената точка остават в зоната на изпадащите на 18-ото място с 20 точки.