Депортиво и Севиля завършиха при равенство 3:3 в среща от поредния кръг на испанското първенство. Домакините поведоха с 2:0 на “Риасор” с два гола на тунизийския нападател Ласад Нуиуи в 15-ата и 62-ата минута, но гостите намалиха на 1:2 в 63-ата минута чрез Алваро Негредо. В 57-ата минута Севиля остана с човек по-малко, след като вратарят Андрес Палоп игра с ръце извън наказателното поле и бе изгонен. Жулиен Ескюде направи 2:2 в 74-ата минута, а в 78-ата Негредо заби второ попадение в мача и Севиля направи пълен обрат, като поведе с 3:2. Депортиво все пак стигна до точката с гол на Лауре в 89-ата, като гостите бурно протестираха за засада.

В шестата минута на добавеното време Ла Коруня можеше да вкара и четвърти гол, но заменилият изгонения Палоп - Хави Вара, изби много опасен удар на резервата Хуан Домингес и двубоят приключи при равенство 3:3./БЛИЦ