Кирил Десподов се появи като резерва за ПАОК Солун, който спечели с 2:0 при визитата си на водения от бившия треньор на ЦСКА Саша Илич тим на Атромитос в мач от 21-вия кръг на гръцката Супер Лига.

В 42-ата минута Андрия Живкович центрира от пряк свободен удар, а Магомед Оздоев с глава засече топката във вратата на Панайотис Цинтотас, но след преглед с ВАР попадението не бе зачетено заради засада.

Десподов влезе в игра в 71-ата минута на мястото на Живкович. ПАОК поведе в резултата в 89-ата минута с гол на Щефан Шваб. В третата минута на добавеното време Янис Константелиас се разписа за 0:2.

След успеха си ПАОК е лидер в шампионата с 50 точки, а тимът, воден от Саша Илич, е девети с 23 пункта.