ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Кирил Десподов вкара гол в 84-ата минута при дебюта си за ПАОК срещу Арис в дербито на Солун, но радостта по трибуните на "Тумба" бе помрачена от решението на ВАР да отмени попадението заради засада. Така двата тима завършиха 0:0 в мача си от четвъртия кръг на гръцката Суперлига.

Бившият футболист на Лудогорец не бе сред титулярите, но влезе в игра в 65-ата минута на мястото на Янис Константелиас. След 19 минути на терена българският национал получи пас от Брандон и се разписа в с хубав удар от десетина метра. ВАР разглежда ситуацията близо четири минути и се оказа, че Брандон е бил с малко в засада преди да получи топката, което означаваше, че голът на Десподов не се зачита.

WINBET – завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

В шестата минута от добавеното време на мача Десподов опита да спечели дузпа за своя отбор, но реферът не реагира.

Отборът на ПАОК бе по-активния тим от двата, владееше повече топката и създаде повече положения, но не успя да вземе трите точки, записвайки първо реми от началото на сезона след две победи и една загуба.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!