Капитанът на националния отбор по футбол на България Кирил Десподов реализира страхотен гол за своя ПАОК. В 36-ата минута на мача срещу ОФИ Крит бившата звезда на ЦСКА се разписа от пряк свободен удар за 1:0.

Десподов започна двубоя от 9-ия кръг на гръцкото първенство като титуляр. Това обаче не стигна на ПАОК, който загуби в крайна сметка с 1:2.

Българското крило остана на терена до 77-ата минута, като секунди преди Десподов да бъде заменен, гостите от Крит изравниха с гол на Таксиархис Фунтас.

Това обаче не стигна на ПАОК, който загуби в крайна сметка с 1:2.
Обратът стана пълен 2 минути по-късно, когато вратата на ПАОК бе поразена от Еди Салседо.

Вратарят Даниел Наумов остана резерва за ОФИ Крит.

ПАОК със 17 точки е на второто място във временното касиране, на точка от лидера Арис. ОФИ Крит пък събра 14 точки и излезе 6-и.