Българският национал Кирил Десподов се появи в игра в 76-ата минута при драматична победа на ПАОК като домакин над Пансерайкос с 3:2 в първия кръг от гръцкото първенство.

Гостите изненадващо поведоха в 31-ата минута чрез Бетанкор.

4 минути по-късно обаче Шваб изравни от дузпа, а в последната минута на продължението на първото полувреме Оздоев направи резлизира за 2:1 за домакините.

Почти веднага след подновяването на играта Саласар в 49-ата минута шокира ПАОК с втори гол, правейки 2:2.

В 60-ата минута "двуглавите орли" получиха втора дузпа в двубоя. Зад топката застана отново Шваб, който не сгреши.

До края нови голове не паднаха и ПАОК съхрани преднината си, постигайки първи успех за новото първенство.

В следващия кръг Десподов и компания отново са домакини, този път на Панетоликос.