Халфът на Рейнджърс Стивън Дейвис е под въпрос за предстоящия домакински мач срещу Бурсаспор в Шампионската лига в сряда, след като получи контузия при днешната победа над Абърдийн. Северноирландският футболист бе заменен принудително 15 минути преди края на успеха с 3:2.

“Той има контузия в бедрото и трябва да изчакаме, за да видим колко е сериозно положението. Предвид естеството на травмата, мога да кажа, че участието му в сряда е под сериозно съмнение”, заяви мениджърът Уолтър Смит.

В щаба на Рейнджърс има притеснения и относно състоянието на Стивън Уитакър, който още преди почивката бе заменен от Кърк Броудфут, след като при борба за висока топка си удари главата в своя съотборник Дейв Уиър./БЛИЦ