Диего Милито се превърна в герой и донесе победата на Интер с 2:1 над Сиена на „Джузепе Меаца”.

„Нерадзурите” изоставаха в резултата малко преди почивката, след като в 6-ата минута Гаетано Д`Агостино наказа Жулио Сезар. В 42-ата обаче Милито изравни, разписвайки се с глава за 1:1. Отново той беше точен в 81-ата минута за крайното 2:1, след като се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Нагатомо.

Успехът изкачи Интер до 7-ото място в Серия "А" с актив от 48 точки. Под ръководството на новия си треньор Андреа Страмачони тимът постигна 7 точки от 3 мача.

В друг двубой от 33-ия кръг Рома победи с 3:1 като домакин Удинезе и заема 5-ата позиция с актив от 50 точки, само на 1 зад съперника си в тазвечершния сблъсък и с 4 по-малко от Лацио, заемащ 3-ото място.

Наполи - Аталанта 1:3
0:1 Джакомо Бонавентура (10), 1:1 Езекиел Лавеци (14), 1:2 Джампаоло Белини (57), 1:3 Карлос Кармона (66)
11.04.12
21:45 ч.
Дженоа - Чезена 1:1
1:0 Марко Роси (41), 1:1 Адриан Муту (76)
11.04.12
21:45 ч.
Ювентус - Лацио 2:1
1:0 Пепе (30), 1:1 Стефано Маури (42), 2:1 Алесандро Дел Пиеро (83)
11.04.12
21:45 ч.
Катания - Лече 1:2
1:0 Гонсало Берхесио (52), 1:1 Даниеле Корвия (88), 1:2 Давид Ди Микеле (90)
11.04.12
21:45 ч.
Парма - Новара 2:0
1:0 Себастиан Джовинко (28), 2:0 Джонатан (40)
11.04.12
21:45 ч.
Фиорентина - Палермо 0:0
11.04.12
21:45 ч.
Интер – Сиена 2:1
0:1 Гаетано Д`Агостино (6), 1:1 Диего Милито (42), 2:1 Диего Милито (82-дузпа)
11.04.12
21:45 ч.
Рома - Удинезе 3:1
1:0 Пабло Освалдо (8), 1:1 Желсон Фернандес (43), 2:1 Франческо Тоти (86), 3:1 Маркиньо (90)