Младежкият национал на България Димитър Евтимов дебютира за Мансфилд Таун в английската Лига 2. Отборът му обаче загуби с 1:2 домакинството си на Бъртън Албиън.

През седмицата Евтимов бе върнат по спешност в първия отбор на Нотингам Форест, тъй като Стюърт Пиърс не бе доволен от формата на втория страж Де Врийс. Футболната Асоциация на Англия обаче не позволи договорът да бъде прекратен за кратък срок, което наложи стражът да се завърне в Мансфилд, където да трупа игрова практика.

Резултата откри Макдоналд в 42-ата минута, а Макфадзън удвои аванса на гостите. Домакините върнаха едно попадение чрез Рийд от пряк свободен удар в 75-ата. В оставащия четвърт час обаче Мансфилд не успя да стигне поне до точката.

Уеър от Бъртън пък бе изгонен с директен червен картон.

Именно Албиън е лидер с 13 точки след 4 победи и 1 равенство. Мансфилд е 16-и с 6 точки.