Българският полузащитник Борис Галчев остана извън групата на Динамо (Букурещ), който завърши 2:2 при гостуването си на Газ Метан в среща от 11-ия кръг на румънското първенство. Гостите завършиха мача в намален състав след червен картон на Ника в 79-ата минута.

Грандът от Букурещ поведе с попадение на Алексе още в 17-ата минута, но след това допусна пълен обрат до 2:1 с голове на Астафай в 26-ата и Бауаб в 38-ата минута. Автогол на Трътовац доведе до 2:2 в мача в 48-ата минута и в крайна сметка този резултат се запази и до края на двубоя.

След подялбата на точките Динамо се намира на 5-ото място във временното класиране с 18 точки, като изостава с цели 7 от лидера Стяуа, който е и с мач по-малко и утре играе у дома с ЧФР Клуж. Газ Метан пък вече е десети с 14 пункта.