Българският национал Станислав Манолев дебютира в официален мач за Динамо (Москва). Руският тим не можа да победи гостуващия Апоел Ирони Кирят Шмона в първа среща от третия квалификационен кръг на Лига Европа и стигна само до 1:1. Манолев игра пълни 90 миунти и беше сред най-добрите за "бяло-сините", получи жълт картон в 84-ата минута.

Израелците поведоха в резултата в 60-ата минута след гол на Кола. Домакините изравниха чрез Кевин Курани. Освен Манолев, като титуляри за Динамо започнаха и други две от новите попълнения - дошлият от Манчестър Юнайтед Александер Бютнер и французинът Вилиам Венкьор. Кристофър Самба уцели напречната греда след центриране от корнер и удар с глава. В 60-ата минута Манолев подаде удобно на резервата Кокорин, но той стреля в аут.