Динамо (Москва) победи с 3:2 като гост Спартак (Налчик) и записа третия си успех в руската Висша лига. Още до 67-ата минута избраниците на Миодраг Божович поведоха с класическото 3:0.

В 8-ата Александър Сапета откри, а в 54-ата Фьодор Смолов удвои преднината. В 67-ата грандът от Москва стигна до трети гол чрез Александър Самедов, след което гостите намалиха оборотите и позволиха на футболистите на Спартак (Налчик) да върнат интригата. Домакините намалиха на 1:3 в 81-ата минута чрез Богдан Милич. Малко преди това пък Портнягин пропусна дузпа за Спартак.

За 2:3 в 88-ата минута се разписа Кантемир Бехрамов, но за повече нямаше време и Динамо се поздрави с успеха.

След победата отборът на Миодраг Божович събра 11 точки и заема 6-ото място. Лидерът Зенит е с 14, а Спартак (Налчик) е на предпоследната 15-а позиция с 5 точки. /БЛИЦ