С див екшън ще се запомни срещата от долните нива на сръбския футбол между Слобода (Ужице) и Сушица (Крагуевац).

Тимът от Ужице печели с 2:0, но в 15-ата минута се случва нещо изключително фрапиращ инцидент. Треньорът на вратарите на домакините от Слобода Велко Симич напада старши-треньора Горан Джукич.

Според информациите, Джукич е бил в техническата зона за треньорите и при едно от прекъсванията на играта получава удар с юмрук от Симич. В резултата на това очилата на старши-треньор изхвърчали.

Останалите асистенти скачат в защита на Горан Джукич. Намесва се и съдията, който гони треньора на вратарите.

Тъй като срещата е предавана по местна телевизия, кадрите са излъчени в ефир. В резултата на нова на почивката на мача пристига полицейски екип, който взима показания от замесените в инцидента. Иззет е и записът от момента на екшъна.