Каен и Дижон завършиха 3:3 в първи мач от 16-ия кръг на френската Лига 1. Гостите направиха истински подвиг, след като губеха в резултата с 1:3, а и останаха с човек по-малко през първото полувреме.

Каен поведе в 24-ата минута. Иван Сантини засече с глава едно центриране за 1:0. Радостта на домакините обаче не трая дълго. След грешка на Пол Роле, последва разбъркване в наказателното поле, а Пиер Мелу се възползва и реализира за 1:1.

Дижон остана с човек по-малко, след като Бука Муту получи червен картон след много грубо влизане. После Каен упражни натиск и Сантини в 38-ата минута се разписа за 2:1. В 43-ата минута Ян Карамо покачи на 3:1 и направи преднината на домакините комфортна. Гостите обаче не се предадоха и в 59-ата минута Луис Диони намали на 3:2, а в 81-ата Алаедин Яхия си отбеляза автогол след центриране на Дион за крайното 3:3. Каен е 13-и в класирането със 17 точки, а Дижон е 16-и с 15 т.