Бившият футболист на Берое и Локомотив (София) Данаил Митев вкара и двата гола за победата на Слиема Уондърърс с 2:0 над предпоследния Марсашлок в среща от 15-ия кръг на малтийското първенство. Митев вече има 8 гола от началото на сезона. Митев и другият българин в отбора на Слиема - Румен Гълъбов, играха по 90 минути. Гълъбов се завърна в стартовия състав след пропуснати три мача заради контузия.
Данаил Митев откри резултата в 25-ата минута от дузпа. Митев имаше други две възможности да се разпише в 75-ата и в 82-ата минута, но вратарят Кристиан Кашар спаси ударите му. Във 2-ата минута на добавеното време той оформи крайния резултат след пас на Марк Шери.

След този резултат Слиема Уондърърс, чийто треньор е бившият асистент в Локомотив (София) Данило Дончич, има 23 точки и се нарежда на 4-о място. Начело е Ла Валета с 40, пред Хибърниънс с 34 и Флориана с 30./БЛИЦ