Носителят на Карлинг Къп Бирмингам допусна домакинска загуба с 1:3 от Уест Бромич в мач от 29 кръг на Висшата лига.

След нулево първо полувреме, Юсуф Мулумбу откри резултата за гостите в 47-ата минута. Само минута по-късно домакините изравниха. Жав Босежор се разписа след центриране на Лий Бойър.

В 58-ата минута Джеймс Морисън отново даде аванс на “дроздовете”, след като се разриса с удар от 20 метра. 18 минути преди края Пол Шарнър оформи победата на гостите, след като се разписа с глава.

Успехът изкачи Уест Бромич, воден от Рой Ходжсън, на 16-о място с 32 точки. Бирмингам е една позиция по-надолу с 30 точки, само две над зоната на изпадащите./БЛИЦ

АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА - 29 КРЪГ
От 5 март (събота)
Бирмингам - Уест Бромич 1:3
0:1 Юсуф Мулумбу (47), 1:1 Жан Босежор (48), 1:2 Джеймс Морисън (58), 1:3 Пол Шарнър (72)

Ливърпул - Манчестър Юнайтед (Диема)
Баланс: 155 мача, 52 победи за Ливърпул, 43 равенства, 60 победи за Манчестър Юнайтед

На 6 март (неделя) от 18:00 часа