Българският футболист Доминик Янков изигра 19-ия си мач в МЛС. Той влезе като резерва за Монреал при победата с 2:1 над Шарлът в среща от редовния сезон.

Кейдън Кларк откри резултата в 23-ата минута, а само три по-късно Брайс Дюк удвои за канадския тим. Тимъти Рийм върна едно попадение за гостите в 35-ата.

Янков влезе в игра в 81-ата минута на мястото на канадския национал Нейтън-Дилън Салиба. Бившият вратар на Лудогорец Кристиан Кахлина беше титуляр за гостите.

Монреал е 12-и в Източната Конференция на МЛС с 30 точки и все още има шансове за попадане в плейофите, тъй като изостава на три точки от деветия Ди Си Юнайтед. Директно за плейофите се класират първите седем от всяка конференция, а осмият и деветият играят бараж. Шарлът в момента е седми в Източната Конференция с 38 т.