Българският национал Доминик Янков започна като титуляр за Монреал при домакинската загуба с 1:3 от Кълъмбъс Крю в мач от редовния сезон на МЛС.

Максимилиан Арфстен даде аванс на гостите в 19-ата минута, а в края на първото полувреме Матийо Шойние изравни за Монреал. В 58-ата минута Янков отстъпи мястото си на терена на Брайс Дюк, а само минута по-късно Диего Роси отново изведе Кълъмбъс напред. Марино Хинестоса оформи крайното 3:1 за гостите в 89-ата минута.

Монреал е на 13-о място в Източната Конференция на МЛС с 12 точки, а Кълъмбъс Крю е седми с 18 точки.

Лидер в конференцията е Интер Маями, който направи нулево равенство като гост на Орландо Сити в дербито на щата Флорида. Звездата на „чаплите“ Лионел Меси пропусна мача заради контузия. Интер е с актив от 28 точки, а Орландо е 11-и с 13 т.