Валери Домовчийски остана резерва при загубата на Херта с 0:2 като гост на Оснабрюк в мач от 13-ия кръг на Втора Бундеслига.

Домакините откриха резултата в средата на първото полувреме. Хансен центрира в наказателното поле отляво, където на първа греда Диабанг необезпокоявано засече топката за 1:0.

Като цяло Оснабрюк се представяха далеч по-добре от лидера в класирането. А това беше показателно в 76-ата минута. Тирала изскочи очи в очи с вратаря на Херта и вместо да го преодолее подаде наляво към самотния Адлер, за когото не бе никак трудно да удвои на празна врата.

Десет минути преди края Маркус Бабел освежи атаката на столичани чрез Фриенд. Въпреки това столичани нямаха никакъв сериозен шанс поне за почетно попадение./БЛИЦ