Българският нападател Валери Домовчийски игра едно полувреме за Дуисбург при победата с 3:1 над Аустрия (Лустенау), който играе в австрийската втора дивизия.

Домо се появи в игра след почивката. И трите гола на “зебрите” паднаха преди почивката и във всичките участие имаше друго ново попълнение на тима Даниел Брозински.

Брозински асистира за попаденията на Болман и Шукало и сам реализира третия гол с удар от 30 метра. В последните 25 минути на вратата на Дуисбург застана нападателят Морис Ексшлагер.

Резервният страж Роланд Мюлер бе ударен с коляно в носа и не можеше да продължи участието си в двубоя. Останалите вратари вече бяха заминали за хотела на тима и това наложи Ексшлагер да застане под рамката.

Това е втора победа за “зебрите” по време на подготовката на тима в Южен Тирол след успеха със 7:1 над Аусвал Зюдтирол./БЛИЦ