Инголщад победи Дуисбург с 2:0 като гост в мач от 10-ия кръг на Втора бундеслига. Ветеранът Стефан Лейтел откри в 67-ата минута, а бразилецът Да Силва покачи секунди преди края. Българският нападател Валери Домовчийски игра цял мач за “зебрите”, но се представи слабо като своите съотборници.
Бившият защитник на Литекс Джамал Берберович също бе на терена 90 минути за Дуисбург.

Националът Илиян Мицански остана резерва при победата на Кайзерслаутерн над Зандхаузен с 3:1. С победата "лаутерите" се утвърдиха на 3-о място във временното класиране с 20 точки.

Домакините откриха резултата още в 4-ата минута чрез Идрису, но гостите върнаха попадението само 160 секунди по-късно. Разписа се Ахенбах. В 24-ата Буняку вкара за 2:1, а във втората минута на даденото от рефера продължение резервата Енис Хаджри оформи крайното 3:1.