Тежка загуба допусна Дуисбург в 15-ия кръг на Втора Бундеслигата, след като отстъпи с 1:4 при гостуването си на Санкт Паули. Българският нападател Валери Домовчийски отново започна като резерва.

Той се появи в игра в 82-ата минута на мястото на Сьорен Бранди. Въпреки това не успя да помогне на тима си да стигне поне до още едно попадение. Единственото такова в тяхна полза беше дело на Бенямин Керн за 1:1 в продължението на първото полувреме. Преди това в 18-ата Даниел Гинжек откри за Паули.

В 65-ата Бартел изведе домакините отново напред, а две по-късно "зебрите" останаха с човек по-малко. Памич си изработи втори жълт картон и напусна терена. Това допълнително активизира Санкт Паули, които чрез Бартелс в 74-ата и Саглик в 89-ата оформиха успеха си на 4:1.

С него отборът остава на 12 място с 18 точки, докато Дуисбург е вече 16-и с 12 т.