Отборът на ЦСКА Москва измъкна точка като гост на Виктория Пилзен в мач от първия кръг на група G на Шампионската лига.

Двата състава завършиха при 2:2, като изравнителият гол за гостите падна в петата минута на добавеното време от дузпа.

Бившият футболист на Левски Роман Прохазка, който сега е играч на Виктория Пилзен не бе в групата за мача, тъй като лекува контузия.

Резултатът беше открит след 29 минути игра, когато един от щатните реализатори за домакините Михаел Кърменчик даде предимство на домакините.

Отново той, този път след асистенция на Лимберски, покачи на 2:0, точно 4 минути преди почивката.

Влашич асистира на Чалов за 2:1 пет минути след началото на второто полувреме, а истинската драма бе запазена за последните мигове на сблъсъка.

В 95-ата минута гостите получиха правото да изпълнят дузпа, като с отговорността се нагърби едва 20-годишният Никола Влашич.

Той стреля точно, като така оформи крайното 2:2, за радост на руските фенове, дошли на стадиона да подкрепят любимците си.

Така вместо с пълен актив от три точки, домакините трябваше да се задоволят само с една. За гостите пък равенството бе чудесна новина, предвид пасива им в началото на двубоя.