Ювентус спечели и втория си мач от Интернешънъл Чемпиънс Къп. Италианският шампион победи Бенфика с 4:2 след дузпи. Мачът се игра в Харисън (щат Ню Джърси), а редовното време завърши при резултат 1:1.

След нулево първо полувреме португалците откриха резултата в 65-ата минута чрез Алехандро Грималдо. Лука Клеменца изравни шест минути преди края на редовното време. При дузпите „бианконерите“ не допуснаха грешка, а Алекс Сандро реализира победното попадение. Жонас и Жоао Феликс пропуснаха за Бенфика.

В сряда „орлите“ от Лисабон играят с Лион, а на 7 август следва мач от квалификациите за Шампионската лига срещу Фенербахче. На 2 август „Старата госпожа“ излиза срещу Сборен отбор на МЛС, а три дни по-късно предстои сблъсък с Реал (Мадрид).